Leden

De DorpsRaad bestaat uit een dagelijks bestuur en algemene leden. De leden binnen de DorpsRaad worden met toestemming van de besturen van de buurten en wijken uit het dorp toegelaten.

Voor algemene zaken graag mailen naar info@dorpsraad-hellendoorn.nl of gebruik het contact formulier op deze website. 

Voor grotere thema’s proberen we een werkgroep te vormen. Deze werkgroepen kunnen ook personen buiten de DorpsRaad bevatten.  Een recent voorbeeld daarvan is de werkgroep Burgerparticipatie NZV.

 

Dagelijks bestuur

Het dagelijkse bestuur bestaat uit de volgende personen:

Vacant : Voorzitter

Vacant

Voorzitter

Wordt momenteel waargenomen door de overige leden.

E-mail: info@dorpsraad-hellendoorn.nl

Nel Voortman : Secretaris

Nel Voortman

Secretaris

Nel Voortman vervult de rol van secretaris.

Zie de contactpagina voor de adresgegevens van het secretariaat.

Thema's: Algemeen, Woningbouw jongeren

E-mail: nel.voortman@dorpsraad-hellendoorn.nl

Han Scholten : Penningmeester

Han Scholten

Penningmeester

E-mail: han.scholten@dorpsraad-hellendoorn.nl


Algemene leden



Wouter Bakker : Algemeen lid

Wouter Bakker

Algemeen lid

Thema's: Algemeen

E-mail: wouter.bakker@dorpsraad-hellendoorn.nl

Maureen Viet : Algemeen lid

Maureen Viet

Algemeen lid

Maureen is naast algemeen lid ook secretaris van de commissie Dorpsbudget.

Correspondentieadres dorpsbudget
Jan Karkdijkstraat 4
7447 BC
Hellendoorn
0548 545398 (Bereikbaar di t/m do avond tot 21.00 uur)
dorpsbudget@dorpsraad-hellendoorn.nl

 

E-mail: maureen.viet@dorpsraad-hellendoorn.nl

Teun Heuver : Algemeen lid

Teun Heuver

Algemeen lid

E-mail: teun.heuver@dorpsraad-hellendoorn.nl

Jasper Huzen : Algemeen lid

Jasper Huzen

Algemeen lid

E-mail: jasper.huzen@dorpsraad-hellendoorn.nl

Ben Kamphuis : Algemeen lid

Ben Kamphuis

Algemeen lid

E-mail: ben.kamphuis@dorpsraad-hellendoorn.nl